POSLEDNÍ CVIČENÍ V „NAŠÍ“ TĚLOCVIČNĚ

Letošní sezónu nám stejně, jako mnoha jiným oddílům pokazil COVID. Je to velká škoda, protože jsme to tak dobře nastartovali :). Holky měly vzornou docházku, všechny zdravé jako rybičky. Tady je ukázka našeho posledního cvičení. A to „posledního“ znamená také, že jsme v této tělocvičně na ISŠ-COP ve Valašském Meziříčí cvičili, aniž bychom si to uvědomili, naposled. Bylo nám tady moc prima, ale bohužel školní tělocvična bude procházet rekonstrukcí. Velmi vstřícně se k nám postavil pan Buksa, ředitel ZŠ Masarykova. Nabídl nám k plnému využívaní školní tělocvičnu v odpoledních hodinách. Bylo jen třeba přizpůsobit prostor pro nářaďovnu. Záležitost to nebyla ani jednoduchá a ani levná. Za to zase patří velký dík paní místostarostce Odstrčilové, která s námi trpělivě celou věc dotáhla do zdárného konce. Tak všem ještě jednou moc děkujeme, protože život bez gymnastiky si neumíme představit….